Jesteśmy głównym dystrybutorem marki Nordlux w Polsce
Zajmujemy się dystrybucją lamp i źródeł światła skandynawskiego producenta Nordlux. Oświetlenie firmy Nordlux jest znane z przystępnej ceny, a jednocześnie z wysokiej jakości, którą widać w detalach. Oferta obejmuje lampy sufitowe, kinkiety, lampy stojące, źródła światła oraz oświetlenie specjalistyczne. Jesteśmy otwarci na współpracę.
Skontaktuj się z nami a zaproponujemy najniższe ceny na rynku, szybkie dostawy i szeroki wybór produktów.

skontaktuj się z nami

NordluxNordlux jest duńską firmą, jednym z największych skandynawskich dostawców oświetlenia. Istnieje na rynku od 40 lat. Oferuje wysokiej jakości produkty oświetleniowe w przystępnych cenach. Ofertę firmy wyróżnia szeroka gama oświetlenia wewnętrznego oraz zewnętrznego, która jest stale poszerzana. Nadrzędnym celem Nordlux jest oferowanie klientom produktów funkcjonalnych, zgodnych z międzynarodowymi trendami.


DFTPDesign For The People jest marką firmy Nordlux. Prezentuje szeroką gamę przystępnych cenowo produktów, które zostały wykonane z materiałów o najwyższej jakości. Oświetlenie DFTP jest proste, stylowe i eleganckie, dlatego doskonale wpasuje się w klasyczne wnętrza oraz w pomieszczenia o nowoczesnym charakterze.


Oświetlenie Nordlux i DFTP


Marka Nordlux wśród zwycięzców Red Dot Awards!
Lampa Belly Ø38 zdobyła nagrodę Red Dot Awards 2018 w kategorii product design. Jest to prestiżowa nagroda przyznawana za wyjątkowy design i za jakość. Tylko projekty wyróżniające się niezwykłym designem są nagradzane w tym konkursie. Red Dot Awards jest jednym z najbardziej uznanych międzynarodowych konkursów projektowych na świecie. Każdego roku Red Dot Awards otrzymuje ponad 17 000 zgłoszeń z blisko 60 krajów, które następnie są poddane przeglądowi i ocenie przez jury składające się z 40 niezależnych ekspertów od projektowania. Lampa Belly jest elegancka i stylowa owalny klosz lampy przykuwa wzrok. Doskonale wpasuje się w klasyczne wnętrza oraz w pomieszczenia o nowoczesnym charakterze.

Katalogi


Szeroki wybór

Szeroki wybór

Duży asortyment produktów. Wysoka jakość i ciekawe wzornictwo.

Dostawy

Dostawy

Szybkie dostawy w atrakcyjnych cenach oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Atrakcyjne ceny

Atrakcyjne ceny

Najlepsze ceny dla odbiorców hurtowych i dystrybutorów.

Zapraszamy do współpracy:


Architektów i dekoratorów wnętrz.Hurtownie i dystrybutorów.

Architektów i dekoratorów wnętrz.Hurtownie i dystrybutorów.


Klientów detalicznych.Właścicieli obiektów komercyjnych, publicznych i przemysłowych.

Klientów detalicznych.Właścicieli obiektów komercyjnych, publicznych i przemysłowych.Klienci detaliczni

Przejdź do strony

O nas

Wierzymy że najlepsze produkty oświetleniowe powinny być uzupełnione najlepszą obsługą i wsparciem klienta. Dlatego dążymy do zaoferowania naszym klientom, dużym i małym, najwyższego poziomu serwisu. Nasz dział sprzedaży jest zawsze do Państwa usług aby doradzić najlepsze możliwe rozwiązania dla Państwa potrzeb oświetleniowych.