O nas

Dostarczamy światło

które widzisz codziennie

Oscar Technology jest prężnie działającą firmą - dostawcą oświetlenia dla konsumentów, firm oraz dla sektora publicznego. Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną, jak i hurtową. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Nordlux.

Klientom prezentujemy bogatą ofertę oświetlenia m.in. lampy wiszące, lamy sufitowe, kinkiety, lampy stojące, oświetlenie ogrodowe. Śledzimy na bieżąco wszelkie trendy oraz zmiany zachodzące na rynku oświetlenia. Prowadzimy aktywne działania marketingowe i handlowe, uczestniczymy w targach branżowych oraz w konferencjach i systematycznie poszerzamy naszą ofertę, aby jak najbardziej sprostać wymaganiom klientów.

Podstawową zasadą naszej działalności jest zadowolenie naszego klienta, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oferując najlepszą obsługę przez naszych wykfalifikowanych handlowców.

Nagrody

W roku 2015 otrzymaliśmy nagrodę e-Gazeli Biznesu, przyznawaną przez "Puls Biznesu". Dzięki wzrostowi sprzedaży na poziomie 1500% rok do roku uplasowaliśmy się na 3 miejscu w kraju i 1 w województwie.

Nasz zespół

Codziennie pracujemy dla Twojej wygody

Domicela Kownacka

Właściciel


Daniel Kownacki

Dyrektor zarządzający


Hubert Goliszewski

Kierownik Działu Handlowego

+48 913 510 510


Katarzyna Buzor-Gibała

Kierownik biura

+48 913 510 510


Chcesz wiedzieć więcej o Oscar Technology?

Zadzwoń pod numer +48 913 510 510, napisz na adres biuro@oscartech.pl lub odwiedź nas na facebooku: