DFTP

getimage.jpg

Design For The People to marka dla wszystkich, którzy cenią sobie współczesny i innowacyjny design oświetlenia. Kierujemy się naszą wizją tworzenia designerskich produktów w cenie, na którą każdy może sobie pozwolić. Za każdą lampą Design For The People stoi jeden lub więcej renomowanych duńskich projektantów, którzy dążą do stworzenia lamp, które wprowadzają piękno, funkcjonalność i innowacyjność na wyższy poziom.

Połączenie współpracy z utalentowanymi projektantami i naszego dążenia w całym procesie projektowania jest dla nas kluczowe, aby pracować celowo nad tworzeniem ponadczasowych i innowacyjnych projektów - przeznaczonych dla ludzi na całym świecie. Dlatego inwestujemy w formę i funkcjonalność każdego produkowanego przez nas wzoru.

Od 2017 roku nasze projekty zostały nagrodzone kilkoma międzynarodowymi nagrodami za wzornictwo - między innymi Red Dot Award i iF Design Award. Jesteśmy bardzo dumni z tych imponujących nagród i potwierdzają naszą wiarę w naszą zdolność do opracowywania designerskich produktów, które przemawiają do dużej i świadomej stylu publiczności.

Dzięki zwycięskim projektom podwyższamy standardy i nie zamierzamy obniżać naszego poziomu ambicji - wręcz przeciwnie. Bez uszczerbku dla projektowania, zaawansowanej technologii lub rozwoju produktu, nadal pięknie oprawiamy dobre światło.

Katalog DFTP 2019-2020

Pokazuje 1 - 24 z 265 elementów

Pokazuje 1 - 24 z 265 elementów